Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Çözümlerimiz

VİDEO KONFERANS NEDİR?

Video konferans sistemleri gerek şirket için gerekse şirket dışı toplantıları pratik ve verimli hale getiren modern toplantı araçlarıdır. Bu sayede aynı gün içerisinde daha fazla sayıda şirket içi toplantı veya müşteri ziyaretini hızlıca, zamanında, aynı dökümanlar üzerinde etkileşimli şekilde yapabilirsiniz.

// Çözümlerimiz

NEDEN VİDEO KONFERANS SİSTEMLERİ?

Doğru video konferans sistemi, çalışılan toplantı odasının ebatları ve toplantıya katılacak kişiler dikkate alınarak konumlandırılan kamera, ses sistemi, mikrofon ve ekrandan oluşur. Video konferans esnasında kullanılan kamera konuşmacıları otomatik olarak takip ederken, katılımcılara yalnızca toplantı konusuna odaklanmak kalır.

Video konferans sistemleri kullandığınız Zoom, Skype veya Google Meet gibi video konferans yazılımlarıyla uyumlu çalışırlar. 

NEDEN
DESIGNSIGN ?

Kurumsal teknolojilerle ilgili ihtiyaçlarınızda bilgi ve destek için DesignSign ile iletişime geçebilirsiniz.

01

DesignSign gücünü global üreticilerde ve sektörün büyük sistem entegratörleriyle, 15 seneyi aşkın kurumsal proje deneyiminden almaktadır.

01

Deneyimli Ekip

Deneyimli Ekip
02

DesignSign, ihtiyacınızı projelendirir ve terzi usulü, en uygun çözümü sunar.

02

Teknoloji Danışmanınız

Teknoloji Danışmanınız
03

DesignSign, kendi alanında lider global ve yerel donanımlarla kaliteli çözüm ve servis sunarken; müşteri geri bildirimleri kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

03

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti
// DesignSıgn Kimdir?

Hakkımızda

DesignSign, dünyanın büyük kurumsal görüntüleme çözümleri üreticisinde 15 sene proje ve ürün yönetiminde bulunmuş, Türkiye’de sektörün en büyük sistem entegratörü firmalarının kanal yönetimini yapmış yetkin yönetimi ve kurumsal sektör deneyimi ile 2021 yılında faaliyetlerine başlayan ; profesyonel görüntü, ses, ışık ve otomasyon alanlarında kullanıcının ihtiyaçlarına göre terzi usulü hizmet veren bir sistem entegratörüdür.

DesignSign, kurumunuzun teknolojik dönüşümüne destek olurken, ihtiyacınıza en uygun, verimli çözümler sunar.

// Neler Yaparız?

DesignSign Hizmetleri

// Tüm ihtiyaçlarınız için DesignSign

Şimdi iletişime geçin

Rakamlarla DesignSign

15 yıllık sektör deneyimlerimizin rakamlara yansıması

+
Aktif Müşteri
+
Proje
+
Ülkede
%
Müşteri Memnuniyeti