Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Çözümlerimiz

DIGITAL SIGNAGE NEDİR?

Digital Signage, ekranlar üzerinde istenen içeriklerin, istenen ekranların istenen yerinde ve istenen zamanda yayınlanmasını sağlayan bir kapalı devre yayın sistemidir. Kapalı devre ve planlaması son kullanıcıya bağlı olması nedeniyle Kurumsal TV olarak da adlandırılmaktadır.

Digital Signage ile statik içerikler (resim, video, flash, sunum, PDF vb.) ve dinamik içerikler (web bazlı; web sayfası, hava durumu, veritabanı kaynaklı, canlı kamera yayını, online TV yayını, trafik bilgisi, RSS, widget’lar vb.) içerikleri ekranlar üzerinde yayınlanır.

// Çözümlerimiz

DIGITAL SIGNAGE SİSTEMLERİ NASIL ÇALIŞIR?

Ağ üzerinden erişimi sağlanan ekranlar (tek ekran, videowall, LED ekran vb) üzerlerindeki dahili medya oynatıcıya (SoC – System on Chip) veya harici medya oynatıcıya kablosuz veya kablolu bağlanarak uzaktan yönetilir.


Digital Signage içeriklerinin planlanması ve yayına alınması kullanıcı dostu bir internet tarayıcı (browser) arabirimi üzerinden Türkçe dilinde, sürükle bırak kolaylığında yapılabilir. İçeriklerin hangi ekranlarda, hangi gün ve saatte, ne sıklıkla döneceği, içeriği yöneten yetkili tercihidir. Sistemin pratikliği nedeniyle bu pozisyon için kurumun kurumsal kimliğine uygun, tasarım konusunda deneyimli bir kişi olması yeterlidir.

NEDEN
DESIGNSIGN ?

Kurumsal teknolojilerle ilgili ihtiyaçlarınızda bilgi ve destek için DesignSign ile iletişime geçebilirsiniz.

01

DesignSign gücünü global üreticilerde ve sektörün büyük sistem entegratörleriyle, 15 seneyi aşkın kurumsal proje deneyiminden almaktadır.

01

Deneyimli Ekip

Deneyimli Ekip
02

DesignSign, ihtiyacınızı projelendirir ve terzi usulü, en uygun çözümü sunar.

02

Teknoloji Danışmanınız

Teknoloji Danışmanınız
03

DesignSign, kendi alanında lider global ve yerel donanımlarla kaliteli çözüm ve servis sunarken; müşteri geri bildirimleri kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

03

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti
// DesignSıgn Kimdir?

Hakkımızda

DesignSign, dünyanın büyük kurumsal görüntüleme çözümleri üreticisinde 15 sene proje ve ürün yönetiminde bulunmuş, Türkiye’de sektörün en büyük sistem entegratörü firmalarının kanal yönetimini yapmış yetkin yönetimi ve kurumsal sektör deneyimi ile 2021 yılında faaliyetlerine başlayan ; profesyonel görüntü, ses, ışık ve otomasyon alanlarında kullanıcının ihtiyaçlarına göre terzi usulü hizmet veren bir sistem entegratörüdür.

DesignSign, kurumunuzun teknolojik dönüşümüne destek olurken, ihtiyacınıza en uygun, verimli çözümler sunar.

// Neler Yaparız?

DesignSign Hizmetleri

// Tüm ihtiyaçlarınız için DesignSign

Şimdi iletişime geçin

Rakamlarla DesignSign

15 yıllık sektör deneyimlerimizin rakamlara yansıması

+
Aktif Müşteri
+
Proje
+
Ülkede
%
Müşteri Memnuniyeti