Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// DesignSign Kimdir?

DesignSign Hakkında

DesignSign, dünyanın büyük kurumsal görüntüleme çözümleri üreticisinde 15 sene proje ve ürün yönetiminde bulunmuş, Türkiye’de sektörün en büyük sistem entegratörü firmalarının kanal yönetimini yapmış yetkin yönetimi ve kurumsal sektör deneyimi ile 2021 yılında faaliyetlerine başlayan ; profesyonel görüntü, ses, ışık ve otomasyon alanlarında kullanıcının ihtiyaçlarına göre terzi usulü hizmet veren bir sistem entegratörüdür.

DesignSign, kurumunuzun teknolojik dönüşümüne destek olurken, ihtiyacınıza en uygun, verimli çözümler sunar.

DesignSign’ın hizmet sunduğu görsel teknolojiler arasında Digital Signage (kurumsal duyuru, bilgi ve reklam ekranları), toplantı odası ve video konferans çözümleri, Videowall, LCD ve LED ekran çözümleri, dijital kiosk, dijital kürsü ve ilgili yazılım çözümleri yer almaktadır.

Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Kurumların sektörel ihtiyaçlarına uygun teknolojilerin entegrasyonuyla çözüm bulmak ve bu yolla dijital dönüşümlerine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği alanlarda başarılı bir uluslararası teknoloji firması olarak bilinmek.

NEDEN
DESIGNSIGN ?

Kurumsal teknolojilerle ilgili ihtiyaçlarınızda bilgi ve destek için DesignSign ile iletişime geçebilirsiniz.

01

DesignSign gücünü global üreticilerde ve sektörün büyük sistem entegratörleriyle, 15 seneyi aşkın kurumsal proje deneyiminden almaktadır.

DAHA FAZLA
01

Deneyimli Ekip

Deneyimli Ekip
02

DesignSign, ihtiyacınızı projelendirir ve terzi usulü, en uygun çözümü sunar.

DAHA FAZLA
02

Teknoloji Danışmanınız

Teknoloji Danışmanınız
03

DesignSign, kendi alanında lider global ve yerel donanımlarla kaliteli çözüm ve servis sunarken; müşteri geri bildirimleri kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

DAHA FAZLA
03

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti