Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Çözümlerimiz

LED EKRAN NEDİR?

LED, üzerinden elektrik akımı geçerken ışık veren diyot anlamına gelir. Elektronik çipler aracılığıyla ışık gücü değişirken farklı ışık güçleri oluşur. Harici bir görüntü kaynağı üzerinden gelen görüntü kontrol sistemi tarafından işlenerek LED ekrana aktarılır. İç mekan ve dış mekan için çözüm alternatifleri bulunmaktadır.

// Çözümlerimiz

NEDEN LED EKRANLAR?

LED ekran kabinlerinin muntazam şekilde kurulduğu durumda çerçeve çizgileri gözükmeyeceği için yekpare ekran oluşturur. LCD panellerin ortalama ürün ömrü 50-60 bin saat iken, LED’de bu 100 bin saate çıkabilir. LED ekranlar LCD teknolojisine göre çok daha yüksek parlaklıklara ulaşabilir, LCD’deki yansıma sorununu barındırmaz, lalibrasyonu daha güçlü ve pratiktir. Diğer yandan dış mekan LED ekranlar dış mekan ortam şartlarına özel olarak üretilebilirken aynı ebatlara LCD teknolojisi ile ulaşmak mümkün değildir. Ayrıca modüler olmasıyla istenen ebatlarda kurulabilir. Esnek yapılarıyla iç bükey veya dış bükey kurulum imkanı sağlar.

NEDEN
DESIGNSIGN ?

Kurumsal teknolojilerle ilgili ihtiyaçlarınızda bilgi ve destek için DesignSign ile iletişime geçebilirsiniz.

01

DesignSign gücünü global üreticilerde ve sektörün büyük sistem entegratörleriyle, 15 seneyi aşkın kurumsal proje deneyiminden almaktadır.

01

Deneyimli Ekip

Deneyimli Ekip
02

DesignSign, ihtiyacınızı projelendirir ve terzi usulü, en uygun çözümü sunar.

02

Teknoloji Danışmanınız

Teknoloji Danışmanınız
03

DesignSign, kendi alanında lider global ve yerel donanımlarla kaliteli çözüm ve servis sunarken; müşteri geri bildirimleri kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

03

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti
// DesignSıgn Kimdir?

Hakkımızda

DesignSign, dünyanın büyük kurumsal görüntüleme çözümleri üreticisinde 15 sene proje ve ürün yönetiminde bulunmuş, Türkiye’de sektörün en büyük sistem entegratörü firmalarının kanal yönetimini yapmış yetkin yönetimi ve kurumsal sektör deneyimi ile 2021 yılında faaliyetlerine başlayan ; profesyonel görüntü, ses, ışık ve otomasyon alanlarında kullanıcının ihtiyaçlarına göre terzi usulü hizmet veren bir sistem entegratörüdür.

DesignSign, kurumunuzun teknolojik dönüşümüne destek olurken, ihtiyacınıza en uygun, verimli çözümler sunar.

// Neler Yaparız?

DesignSign Hizmetleri

// Tüm ihtiyaçlarınız için DesignSign

Şimdi iletişime geçin

Rakamlarla DesignSign

15 yıllık sektör deneyimlerimizin rakamlara yansıması

+
Aktif Müşteri
+
Proje
+
Ülkede
%
Müşteri Memnuniyeti