Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Çözümlerimiz

KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARICI İLE KABLOLARLA VEDALAŞIN

Kablosuz görüntü aktarıcı, kullanıcının bilgisayarı veya mobil cihazı (telefon, tablet) üzerinden görüntü ünitesine (TV, ekran, projeksiyon) içeriği kablosuz şekilde yansıtan cihazdır. Kablosuz görüntü aktarıcının faydası toplantı veya eğitim sırasında farklı kaynaklardan içeriği kolayca ekrana aktarmak ve de kablo bağlantı ve uyumluluk sorunları nedeniyle vakit kaybetmeden verimli bir sunum ortamı oluşturmaktır. Masadan kablolar kalktığından sade bir çalışma ortamı da sağlamaktadır.

// Çözümlerimiz

KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARICI İLE EŞZAMANLI İÇERİK PAYLAŞIN

Kablosuz görüntü aktarıcı sistemleri yüksek çözünürlük desteğinin yanı sıra, birden fazla kişinin ekrana ister sıralı ister aynı anda görüntü göndermesini sağlar. Görüntüyü paylaşmak için tek gereken görüntüyü paylaş butonu veya ikonuna basmaktır.

NEDEN
DESIGNSIGN ?

Kurumsal teknolojilerle ilgili ihtiyaçlarınızda bilgi ve destek için DesignSign ile iletişime geçebilirsiniz.

01

DesignSign gücünü global üreticilerde ve sektörün büyük sistem entegratörleriyle, 15 seneyi aşkın kurumsal proje deneyiminden almaktadır.

01

Deneyimli Ekip

Deneyimli Ekip
02

DesignSign, ihtiyacınızı projelendirir ve terzi usulü, en uygun çözümü sunar.

02

Teknoloji Danışmanınız

Teknoloji Danışmanınız
03

DesignSign, kendi alanında lider global ve yerel donanımlarla kaliteli çözüm ve servis sunarken; müşteri geri bildirimleri kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

03

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti
// DesignSıgn Kimdir?

Hakkımızda

DesignSign, dünyanın büyük kurumsal görüntüleme çözümleri üreticisinde 15 sene proje ve ürün yönetiminde bulunmuş, Türkiye’de sektörün en büyük sistem entegratörü firmalarının kanal yönetimini yapmış yetkin yönetimi ve kurumsal sektör deneyimi ile 2021 yılında faaliyetlerine başlayan ; profesyonel görüntü, ses, ışık ve otomasyon alanlarında kullanıcının ihtiyaçlarına göre terzi usulü hizmet veren bir sistem entegratörüdür.

DesignSign, kurumunuzun teknolojik dönüşümüne destek olurken, ihtiyacınıza en uygun, verimli çözümler sunar.

// Neler Yaparız?

DesignSign Hizmetleri

// Tüm ihtiyaçlarınız için DesignSign

Şimdi iletişime geçin

Rakamlarla DesignSign

15 yıllık sektör deneyimlerimizin rakamlara yansıması

+
Aktif Müşteri
+
Proje
+
Ülkede
%
Müşteri Memnuniyeti