Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Çözümlerimiz

TOTEM ve KİOSK NEDİR?

Totem ve kiosklar, ekranlar kurulumlarının duvara olmayacağı yerleşimlerde; sağlam, güvenli ve şık tasarımlar sağlayan özel tasarım, metal aksamlı mobilyalardır.

Totemler ekranları çoğunlukla dikey konumlandığı aksamlar iken, kiosklarda yatay veya dikey ekranlar konumlanabilmektedir. Bir totem veya kiosk, standart ekranın yanı sıra dokunmatik (interaktif) olarak da kullanılabilir.

Kiosk ve totemler, tercih edilen tasarımda, ışıklı veya statik logolu olarak üretilerek kurumsal kimliğinize tamamlayıcı katkıda bulunabilir.

// Çözümlerimiz

BİLGİ TOTEMLERİ VE KİOSKLARI

Totem ve kiosklara, digital signage yazılımları ile uzaktan içerik atarak, içerik ve/veya donanımları uzaktan yönetmek, anlık olarak veya önceden planlayarak yönetmek mümkündür. Uzaktan ekranlara basılabilecek içerikler arasında statik (resim, video, flash, PDF vb) ve dinamik (online/web bazlı, RSS, kamera yayını, trafik, hava ve döviz bilgileri vb) aktarılabilir. Yayınlar, sesli veya sessiz olarak yapılabilir.

// Çözümlerimiz

İNTERAKTİF/DOKUNMATİK TOTEMLER VE KİOSKLAR

Totem ve kioskların dokunmatik hale getirildiği sistemlerdir. Yer gösterme, self servif çözümler vb. gibi alanlarda kullanılabilmektedirler. Wayfinder (yol bulma) kiosku olarak da adlandırılan dijital mobilya; AVM’ler, fuarlar veya otellerde, kişilerin kolay bir arabirim üzerinden bulundukları yeri ve gitmek istedikleri yere en kısa yolu görmelerini sağlar.

Dokunmatik kiosk ve totemlere ihtiyaca göre RFID/kart okuyucular, kredi kartı veya barkod okuyucular ve yazıcı gibi ek donanımlar da eklenebilir. Bu ekranlar, anket ekranı olarak da kullanılabilir veya perakende mağazanızda, stoklarda bulunmayan ürünlerin tanıtımı için kullanılabilir.

// Çözümlerimiz

DIŞ MEKAN (OUTDOOR) TOTEMLER VE KİOSKLAR

Çoğunlukla açık hava reklamcılığında (OOH – Out of Home), çeşitli iklim koşullarına (yağmur/kar, toz ve sıcaklık) dayanacak şekilde geliştirilen kiosk ve totemlerdir. Bu dijital şehir mobilyaları bulundukları yere sabitlenmeleri yanı sıra, hırsızlığa ve vandallığa karşı koruma önlemlerine sahiptirler. 

NEDEN
DESIGNSIGN ?

Kurumsal teknolojilerle ilgili ihtiyaçlarınızda bilgi ve destek için DesignSign ile iletişime geçebilirsiniz.

01

DesignSign gücünü global üreticilerde ve sektörün büyük sistem entegratörleriyle, 15 seneyi aşkın kurumsal proje deneyiminden almaktadır.

01

Deneyimli Ekip

Deneyimli Ekip
02

DesignSign, ihtiyacınızı projelendirir ve terzi usulü, en uygun çözümü sunar.

02

Teknoloji Danışmanınız

Teknoloji Danışmanınız
03

DesignSign, kendi alanında lider global ve yerel donanımlarla kaliteli çözüm ve servis sunarken; müşteri geri bildirimleri kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

03

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti
// DesignSıgn Kimdir?

Hakkımızda

DesignSign, dünyanın büyük kurumsal görüntüleme çözümleri üreticisinde 15 sene proje ve ürün yönetiminde bulunmuş, Türkiye’de sektörün en büyük sistem entegratörü firmalarının kanal yönetimini yapmış yetkin yönetimi ve kurumsal sektör deneyimi ile 2021 yılında faaliyetlerine başlayan ; profesyonel görüntü, ses, ışık ve otomasyon alanlarında kullanıcının ihtiyaçlarına göre terzi usulü hizmet veren bir sistem entegratörüdür.

DesignSign, kurumunuzun teknolojik dönüşümüne destek olurken, ihtiyacınıza en uygun, verimli çözümler sunar.

// Neler Yaparız?

DesignSign Hizmetleri

// Tüm ihtiyaçlarınız için DesignSign

Şimdi iletişime geçin

Rakamlarla DesignSign

15 yıllık sektör deneyimlerimizin rakamlara yansıması

+
Aktif Müşteri
+
Proje
+
Ülkede
%
Müşteri Memnuniyeti